Na sprzedaż dwa pojemniki o pojemności 2,5m3 - cena za szt.. Brak możliwości wystawienia faktury VAT, jedynie umowa kupna-sprzedaży. Pojemniki znajdują się Wagowie (30 km od Poznania)

Pojemniki przeznaczone są do segregacji plastiku.

Mocna i sztywna konstrukcja, wysokiej jakości polietylen i nowoczesna technologia formowania obrotowego stosowana do ich wytwarzania sprawiają, że pojemniki są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne (nie zmieniają barwy pod wpływem promieni słonecznych - są stabilizowane UV).

Dzięki oryginalnej konstrukcji i nowoczesnemu wzornictwu pojemniki posiadają estetyczny wygląd, pozwalający na ustawienie ich w miejscach eksponowanych, na terenie osiedli mieszkaniowych, na parkingach, w parkach i w innych miejscach ruchu pieszych.

Dwuczęściowa konstrukcja klapy znajdującej się na spodzie pojemnika umożliwia jego bezproblemowe opróżnianie za pomocą dwuhakowego mechanizmu dźwigowego (HDS).

Pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów posiadają atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny i pozytywną opinię Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa.

Parametry techniczne:

Pojemność: 2,5 m3
Kolor: żółty
Wysokość: 1,67 m
Długość: 1,83 m
Szerokość: 1,2 m
Otwory wrzutowe: 3
System opróżniania: HDS