W sobotę 17.10.2020 uruchomiono punkt poboru wody z wodociągu gminnego Pobiedziska. "Kran - Zdrój" w kolorze niebieskim znajduje się bezpośrednio przy starej portierni, gdzie można napełniać wiadra oraz butelki wodą. Woda jest zdatna do picia bez przegotowania.

Również w sobotę wykonano przegrody na gałęziowiskach nr 1 i nr 2 w celu oddzielenia składowania gałęzi i krzaków od traw, kwiatów, chwastów, itp.
Bardzo wszystkich prosimy o przestrzeganie tego podziału i wrzucanie zielonych odpadów w odpowiednie miejsca, ponieważ znacznie ułatwia nam to ich wywóz oraz znacznie obniża koszty utylizacji.
Przypominamy, że w tych miejscach można wyrzucać tylko i wyłącznie odpady zielone.

Tegoroczny sezon działkowy dobiegł końca, natomiast Zarząd pracuje cały rok i pomimo utrudnień związanych z pandemią dokłada wszelkich starań, aby wszystkie zaplanowane zadania na ten rok zostały wykonane. Ostatnią zaplanowaną na ten rok zmianą są już wykonane progi zwalniające. Progi te zamontowano na drodze pomiędzy bramami (sklepami) i mają w znaczny sposób poprawić bezpieczeństwa naszych ogrodów. Droga jest już otwarta i przejezdna. W najbliższym czasie będą jeszcze wykonywane drobne prace wyrównujące. Proszę pamiętać o zachowaniu prędkości nie przekraczającej 10km/h w trosce o ogólne bezpieczeństwo jak i amortyzatory swoich pojazdów